نقد مخاطبان

📽بخش نقد مخاطبان، میزبان شما مخاطبان برای نقد و بررسی فیلم خارجی، فیلم جدید، فیلم سینمایی ایرانی، سریال خارجی، فیلم های برتر جهان و فیلم های اسکار است.

Terminator 2

نقد فیلم نابودگر 2: روز داوری (Terminator 2: Judgment Day)

در ترمیناتور 2 با یکی از بهترین کاراکترهای تاریخ سینما طرف هستیم. در تمامی سکانس‌هایی که شخصیت جان کانر حضور دارد، فیلم به فرم می‌رسد. هرچند متأسفانه باقی شخصیت‌ها به اندازه او، درست شکل نمی‌گیرند.

خواندن این مقاله...

پربازدیدترین مطالب سایت

📝ما اهالی سایت اهل سینما میزبان نویسنده‌های خلاق، جوان و خوش‌قلم هستیم و برای ما فرقی ندارد شما تحصیل‌کردۀ سینما و هنر هستید یا نه. ملاک ما قلم زیبا و نگاه تیزبین شما مخاطبان به فیلم و سینما و سریال است و کاری به رزومه و سابقه‌کار و … نداریم. ما پل ارتباطی شما با سایر مخاطبان هستیم و دوست داریم میزبان مخاطبان جویای نام، پرانرژی، باانگیزه و هنردوست باشیم که با جادوی قلمشان به بخش نقد مخاطبان رونق می‌دهند.

شما در این ضیافت جذاب مهمان ما خواهید بود و ما از نقد فیلم خارجی، نقد فیلم ایرانی، معرفی فیلم، نقد سریال خارجی و ایرانی و نقد انیمه‌ای که شما مخاطبان سینمادوست نوشته‌اید به‌شدت استقبال می‌کنیم.

اگر دوست دارید در صفحه نقد مخاطبان مطالب شما با نام خودتان قرار داده شوند، حتماً با آدرس ایمیل یا آیدی تلگرام سایت اهل سینما در ارتباط باشید. ما منتظر نگاه شما مخاطبان عزیز به سایت خودتان هستیم.

در نظر داشته باشید انتشار مطلب در سایت اهل سینما تابع یک‌سری قوانین و مقررات خاص است. ما شیوه‌نامۀ انتشار متن برای بخش نقد مخاطبان را در یک فایل PDF به‌همراه نمونه نگارش برای شما ارسال می‌کنیم تا نوع نگارش شما با نویسندگان سایت هم‌‌خوانی داشته باشد.

در هر حال امکان دارد یک یا دو بار متن به شما بازگردانده شود تا ویرایش‌هایی را روی متن اعمال کنید؛ پس صبور باشید و به موفقیت‌ فکر کنید. بیش از ۸۰درصد متن‌های سایت اهل سینما در صفحۀ اول گوگل قرار دارند و این موضوع افتخار ماست.

امیدواریم متن بعدی که در صفحۀ اول گوگل می‌درخشد متن شما باشد🎬

اگر هنوز سؤالی دارید یا می‌خواهید با ما بیشتر در ارتباط باشید، از طریق ایمیل یا آیدی تلگرام پایین با ما در تماس باشید. همچنین کامنت‌های صفحه نقد مخاطبان باز است تا با شما عزیزان در این صفحه بیشتر در ارتباط باشیم.

ایمیل: info.fromcinema@gmail.com

آیدی تلگرام: @fromcinema7

از نگاه شما مخاطبان