سریال خاندان اژدها فصل 2؛ ​​همۀ جزئیاتی که باید بدانید

سریال خاندان اژدها فصل 2؛ ​​همۀ جزئیاتی که باید بدانید

  • امتیاز مخاطبان امتیاز داده نشده

تاریخ پخش سریال خاندان اژدها فصل دوم هنوز مشخص نیست اما این سریال به‌زودی از راه می‌رسد.

به گزارش سایت uproxx این سریال به ردیابی دودمان تارگرین‌ها در حدود 300 سال قبل از سریال بازی تاج و تخت (گیم آف ترونز) ادامه خواهد داد. با این حال، در سریال خاندان اژدها فصل 2 دو تیم Black (Targaryen) و Green (Hightower) در برابر یکدیگر در بالای اژدها قرار می‌گیرند.

در سریال خاندان اژدها فصل اول ما شاهد بسیاری از موجودات معلق در هوا بودیم اما در این فصل با انواع اژدهای جدید و اژدهاسواران بیشتری روبه‌رو خواهیم شد.

برای پاسخ به سؤال شما مبنی بر اینکه «سریال خاندان اژدها چند فصل دارد» باید بگوییم که این سریال برای چهار فصل طراحی شده و این طرح ممکن است تغییر کند، اما بعید می‌دانیم که شاهد وقوع کل جنگ در فصل 2 باشیم.

سریال خاندان اژدها فصل 2

نمایی از سریال خاندان اژدها

امیدواریم در فصل دوم سریال خاندان اژدها شاهد رویارویی اجتناب‌ناپذیر بین دیمون و (Mini-Me) Aemond  باشیم. اگر این بخش از سریال از داستانِ کتاب آتش و خون پیروی کند، هردوی این شخصیت‌ها باید بسیار ترسیده باشند.

در طول این جنگ داخلی تارگرین، جورج آر آر مارتین (نویسندۀ کتاب) نیمی از جمعیت وستروس و تقریباً تمام اعضای بورترین خانواده را کشت. سریال HBO قبلاً بخش‌هایی از کتاب را تغییر داده است؛ بنابراین دلیلی وجود ندارد که باور کنیم همه‌چیز همانطور که مارتین در داستان نوشته است خراب خواهد شد. ملکه آلیسنت و اتو هایتاور قطعاً عواقب بازی طولانی خود را خواهند دید و رینیرا برای تخت آهنین می‌آید و راه را هموار می‌کند.

بهترین و جدیدترین اخبار سینما را در سایت اهل سینما بخوانید…

نظری داری؟ بنویس برامون...

در بخش اخبار اهل سینما بخوانید...

همکاری جدید دی کاپریو و لارنس در فیلم مارتین اسکورسیزی
اخبار سینما

فیلم جدید لئوناردو دی کاپریو و جنیفر لارنس؛ موفقیت دوبارۀ این دو ستاره؟

فیلم جدید دی کاپریو و لارنس ناامیدی فیلم قبلی‌شان را شکست می‌دهد. فیلم آینده لئوناردو دی کاپریو و جنیفر لارنس این پتانسیل را دارد که منتقدان را حیرت‌زده کند.

خواندن این متن
به سریال خاندان اژدها فصل 2؛ ​​همۀ جزئیاتی که باید بدانید امتیاز دهید.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars6 Stars7 Stars8 Stars9 Stars10 StarsLoading...