خبر خوش این روزها؛ فیلم‌برداری فصل هفت سریال پیکی بلایندرز

خبر خوش این روزها؛ فیلم‌برداری فصل هفت سریال پیکی بلایندرز

Peaky Blinders
  • امتیاز مخاطبان امتیاز داده نشده

خبر خوب برای طرفداران سریال پیکی بلایندرز، فصل هفت سریال پیکی بلایندرز Peaky Blinders در سپتامبر 2024 (شهریور 1403) آغاز می‌شود.

در این دو سال که پخش سریال پیکی بلایندرز Peaky Blinders در بی‌بی‌سی به پایان رسیده است، کیلین مورفی، بازیگر نقش تامی شلبی، در فیلم اوپنهایمر درخشید، جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش اول مرد را از آن خو کرد و به یک ستاره سینما تبدیل شد.

آنابل والیس و کیلیان مورفی دو بازیگر سریال پیکی بلایندرز

آنابل والیس و کیلیان مورفی دو بازیگر سریال پیکی بلایندرز

به نقل از سایت فوربس، نتفلیکس این هفته خوش‌خبر بود و تأیید کرد که فصل هفتم سریال پیکی بلایدرز آغاز شده است. کارگردان فصل 7 سریال پیکی بلایندرز تام هارپر (کارگردان فصل اول) و فیلمنامه را استیون نایت (فیلمنامه‌نویس شش فصل قبلی) نوشته است. هنوز جزئیاتی دربارۀ اینکه چه بازیگرانی (به‌غیر از کیلین مورفی) در این سریال ایفای نقش می‌کنند اعلام نشده است.

بنابر گزارش بی‌بی‌سی، فیلم Peaky Blinders قرار است ماه سپتامبر در دیگبث، منطقه ای در مرکز بیرمنگام انگلستان، فیلم‌برداری خود را آغاز کند. این سریال از جایی شروع می‌شود که سری ششم آن تمام شده بود.

استیون نایت، نویسنده پیکی بلایندرز، در گفت‌وگویی اعلام کرد: «فصل هفت سریال پیکی بلایندرز یک فصل طوفانی و انفجاری خواهد بود.»

فصل هفت سریال پیکی بلایندرز

نمایی از سریال پیکی بلایندرز

سریال پیکی بلایندرز یک درام جنایی است که برای اولین‌بار بی‌بی‌سی این سریال را در سال 2013 منتشر شد. Peaky Blinders به‌مدت 6 فصل در طول 10 سال پخش شد و مورد تحسین گستردۀ منتقدان و مردم قرار گرفت. از جمله مهم‌ترین جوایز سریال پیکی بلایندرز می‌توان به موارد پایین اشاره کرد:

  • بهترین سریال درام تلویزیونی در آکادمی بریتانیا
  • بهترین بازیگر درام برای کلیین مورفی

شخصیت‌های سریال پیکی بلایندرز تخیلی هستند، اما داستان کلی سریال بر اساس باند واقعی خیابانی پیکی بلایندرز ساخته شد که در اوایل دهه 1900 در بیرمنگام انگلستان فعالیت می‌کردند. این سریال داستان خانوادۀ شلبی را روایت می‌کند که تامی شلبی، رئیس جنایتکار، رهبر این باند است. آن‌ها تلاش می‌کنند تا کنترل خود را در خارج از بیرمنگام پس از جنگ جهانی اول گسترش دهند.

خانوادۀ تامی شلبی در سریال پیکی بلایندرز

نمایی از خانوادۀ تامی شلبی و باند خانوادگی پیکی بلایندرز

به گزارش Esquire، محبوبیت «پیکی بلایندرز» باعث احیای مد دهه 1920 بین مردم شد؛ از جمله مدل موی نمادین توماس شلبی که بین طرفداران بسیار پرطرفدار شد و و کلاه‌های روزنامه‌نگار. همچنین دفتر آمار ملی بریتانیا از افزایش اسامی نوزادان دزدیده‌شده از شخصیت‌های سریال، به‌ویژه نام‌های آرتور، فین و تامی خبر داد.

جالب است بدانید که دیو باتیستا، کشتی‌گیر حرفه‌ای بازنشسته و بازیگر «نگهبانان کهکشان» روی ران خود شخصیت مورفی را خالکوبی  کرد. همچنین طرفداران پروپاقرض پیکی بلایندرز مراسم عروسی خود را بر اساس این سریال محبوب برنامه‌ریزی کردند.

مهم‌ترین اخبار سینما را در سایت اهل سینما بخوانید. 

 

نظری داری؟ بنویس برامون...

در بخش اخبار اهل سینما بخوانید...

همکاری جدید دی کاپریو و لارنس در فیلم مارتین اسکورسیزی
اخبار سینما

فیلم جدید لئوناردو دی کاپریو و جنیفر لارنس؛ موفقیت دوبارۀ این دو ستاره؟

فیلم جدید دی کاپریو و لارنس ناامیدی فیلم قبلی‌شان را شکست می‌دهد. فیلم آینده لئوناردو دی کاپریو و جنیفر لارنس این پتانسیل را دارد که منتقدان را حیرت‌زده کند.

خواندن این متن
به خبر خوش این روزها؛ فیلم‌برداری فصل هفت سریال پیکی بلایندرز امتیاز دهید.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars6 Stars7 Stars8 Stars9 Stars10 StarsLoading...